Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 29 вересня 2023 09:46

«Ми вам даруємо тепло своїх сердець»

Written by
Rate this item
(2 votes)

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

   Моя Бобровиця у вербах і в калині,
В осіннім дивограї кольорів.
У коледжанській залі зараз, нині —
Найкращі з-поміж кращих вчителів!

Людям нелегкої, але найпочеснішої, найсвятішої на Землі професії-освітянин,  сьогодні лунали величаві слова подяки та музичні вітання  від  студентства коледжу. Протягом святкового дійства звучали чарівні пісні у виконанні наших талановитих студентів: Ані Мартишевської, Сеніч Катерини, Бірук Софії, Яни Салівон, Євгена Шидловського, Діани Демарчук, бурхливими оплесками зустріли присутні в залі юначий гурт «Козаченьки». Окрім пісень,  «подарували» викладачам три хореографічні композиції, за участю наших студентів. Ведучими свята були Єва Зазимко та Олександр Тімофєєв.

Щиро і трепетно, ніби заповіт прозвучали слова із вуст ведучих:

Любі наші наставники! У цей святковий день ми особливо болісно відчуваємо, як безжально плине час…

Ми усвідомлюємо, наскільки важко вам торкатися жорстокою правдою наших сердець, і розуміємо, як нелегко часом знайти з нами спільну мову.
 Але саме сьогодні ми можемо дозволити собі висловити наше студентське  і сокровенне прохання.
 Дорогі викладачі ! Любіть нас такими, якими ми є !
 Недовченими і заученими !
 Веселими і засмученими !
 Окриленими і замученими !
 Ледачкуватими і не передбачуваними !
 Непрощеними і пробаченими !

 Інколи незадоволеними але загалом добрими!
 Словом, любіть нас так, як ми  любимо вас !
 А ми вас любимо ! 

 Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів, мирних жителів, усіх патріотів України, які віддали свої життя заради миру і щасливого майбутнього.

    Окремим абзацем привітали всіх присутніх з Днем захисника́ Украї́ни — свято, що відзначалось  в Україні 14 жовтня за старим стилем у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та  водночас з Днем Українського козацтва. Цьогоріч  це свято  співпало з Днем працівників освіти.  Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем боролися за право на незалежність рідної країни; свято вшанування козацької доблесті і відваги; свято подяки всім ,хто захищав . І, нарешті, це день всіх героїв сучасності, які мужньо захищають кордони України сьогодні.

    В умовах воєнного стану цей день набув новішого формату та підтексту, адже, з однієї сторони, війна унеможливила називати День працівників освіти святом, враховуючи те, що Україна перебуває у боротьбі та жалобі, але, з іншого боку, роль вчителя в наш час набула ще більшого значення та важливості, адже ця професія не тільки творить освічені кадри, але є вкрай необхідною для інформаційного фронту, підтримки патріотичного настрою суспільства.

Спасибі  за студентські наші  кроки,
І за знання, за ласку й доброту.
За щире слово, за любов, уроки,
І за роботу вашу непросту.

  

  

   

   

 

Завідувач бібліотеки                      Марія ГЕРАСИМЕНКО

 

Read 1363 times