Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 09 травня 2024 07:39

Засідання гуртка «Фінансист»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Невід'ємною частиною освітнього процесу у коледжі, яка розвиває і формує загальні якості та компетентності студентів, задовольняє потребу у спілкуванні, самовизначенні та формує навички практичного застосування знань є гурткова робота.

8 травня відбулося чергове засідання гуртка «Фінансист» на тему «Міжнародні фінансові організації». У сучасних умовах вони відіграють ключову роль у регулюванні системи міжнародних економічних відносин. Їхня діяльність багато в чому сприяє зміцненню світогосподарських зв'язків і активізації участі країн у міжнародних валютно-кредитних відносинах.

На засіданні гуртківці активно обговорювали роль міжнародних фінансових організацій в сучасному світі. Володіючи значним обсягом фінансових ресурсів, міжнародні фінансові організації, здійснюють помітний вплив на економічний розвиток і змінюють умови організації міжнародного бізнесу в країнах і регіонах світу.

Сьогодні найважливішими завданнями фінансових організацій є недопущення кризових явищ у світовій фінансовій системі шляхом моніторингу потоків міжнародного капіталу та вироблення рекомендацій, а також надання фінансових ресурсів країнам, що намагаються подолати кризові явища чи відновити довіру до себе на світовому фінансовому ринку.

  

Оксана МАЙДАНЮК, керівник гуртка

 

Read 76 times Last modified on Четвер, 09 травня 2024 07:46