Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 09 травня 2024 10:48

Інформаційно-пізнавальна бесіда до Дня Європи «Україна – Європа: спільні цінності»

Written by
Rate this item
(0 votes)

9 травня разом з державами Європейського Союзу в Україні відзначають День Європи. Сьогодні, як ніколи, важливо формувати у здобувачів освіти розуміння того, що наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку і альтернативи цьому вибору немає. Україна пройшла довгий і тернистий шлях щоб довести ідею стати частиною Європейського Союзу до логічного завершення.
Відтак, студенти коледжу взяли участь у інформаційно-пізнавальній бесіді «Україна – Європа: спільні цінності».
З метою усвідомлення європейської ідентичності Українського народу учасники заходу переглянули освітнє відео «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє». Засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, студенти створили мапу думок «Мої європейські цінності».
З цікавістю та пізнавальним інтересом здобувачі освіти прослухали інформацію про народи Європейського континенту, закріпивши свої знання бліц-вікториною «Цікава Європа» та грою-асоціацією «Прапори країн ЄС».
Сьогодні наша країна у війні, у якій українці відстоюють не лише свою незалежність, суверенність, землі, захищають свій народ, а й боряться за європейські цінності та свободу! Народ України об’єднаний цією метою – відчувати себе нарівні, частиною Європи, частиною Європейського Союзу.
У День Європи дякуємо країнам Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Щиро сподіваємося, що зовсім скоро Україна стане повноправним членом європейської родини!

Викладач Інна Омельченко

Read 92 times