Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 08 травня 2024 10:00

Урок звитяги «Пам’ять єднає покоління» до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Адже 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.

8 травня студенти групи № 4 під час заняття з «Історії України» вшанували подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловили свою повагу усім борцям проти нацизму, згадали про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочини проти людяності, скоєні у роки війни. Також здобувачі освіти відслідкували спадкоємність традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників нашої Вітчизни, переконалися в необхідності консоліддації суспільства навколо ідеї захисту України, яка є актуальною, як ніколи раніше.

Сьогодні в умовах агресії єдиний шлях відновлення – перемогти загарбника.

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

        

Викладач Інна Омельченко

Read 61 times