Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Super User

Super User

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.

Слідуючи цій меті у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені            О. Майнової НУБіП України» традиційно проводяться різні виховні заходи до цього дня.  Одним із таких цьогоріч стала інформаційна година на тему «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас», активну участь у  якій прийняли студенти груп М-41 та А-21.

  

Метою такого інформування є формування у студентів поняття про походження СНІДу; пропагування здорового способу життя, високоморальної поведінки людини в суспільстві та нагадування всім про болючу рану суспільства – СНІД. 

Надзвичайно цікавою, переконливою була розповідь про походження хвороби та шляхи зараження; про те, як розвивається хвороба і як від неї уберегтися. Перегляд  соціальних роликів, дискусійна вікторина та анкетування надало зустрічі ще й практичності. Такі заходи для студентів є надважливими, адже за останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії і тому потрібно діяти на випередження. 

  

Крім того, у цей день величезна кількість людей на всій планеті приколюють до одягу червону стрічку - як символ усвідомлення важливості проблеми СНІДу; як символ протесту проти дискримінації у відношенні до ВІЛ-позитивних людей; як символ надії на те, що людство обов’язково переможе цю хворобу. Студенти коледжу також долучилися до цієї акції. 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода  бути більше поінформованим про епідемію, привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитися над тим, як запобігти поширенню хвороби.

Дбайте про своє здоров’я, адже радість життя і щастя в руках кожного із нас!

  

Ольга НАУМЕНКО, 

Яна СОКОЛОВСЬКА, куратори групи

30 листопада відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу, на якому було розглянуто ряд питань:

― з досвіду роботи циклової комісії загальноосвітніх дисциплін (доповідач Суліменко Н.М.). Голова циклової комісії Наталія Суліменко звернула увагу присутніх на проблему над якою працює циклова комісія, а саме «Розвиток креативності студентів у процесі викладання дисциплін загальноосвітнього циклу та впровадження  новітніх технологій» та представила основні завдання роботи циклової комісії. Також доповідач розповіла про заходи, які були проведені цикловою комісією протягом семестру;

  

― академічна доброчесність як важливий фактор якості освітньої діяльності  (доповідач Ярош Ю.М.). Заступник директора з навчально-виховної роботи Юрій Ярош доповів про результати внутрішнього моніторингу аспектів академічної доброчесності в освітньому процесі в коледжі, нагадав про відповідальність викладачів за академічну недоброчесність, надав методичні поради з деяких питань щодо забезпечення академічної доброчесності в навчальному закладі;

 

 

― директор коледжу Андрій МАТВІЄНКО звернув увагу викладачів на Порядок та Правила призначення і виплати стипендій у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» та підвів підсумки засідання педагогічної ради.

 

Валентина БАРАНЧУК, секретар педагогічної ради коледжу

 

    30 листопада 2023 року викладач коледжу Наталія Зареченна прийняла участь у роботі онлайн-засідання Обласного методичного об'єднання викладачів іноземної мови ЗФПО Чернігівської області. Під час зустрічі було розглянуто такі теми: 1) “Майстер-клас використання проєктних технологій”. 2) Project-Based Learning (з досвіду впровадження інноваційних педагогічних технологій на заняттях з іноземної мови).

    Засідання виявилося надзвичайно цікавим і сучасним, а викладачі ознайомилися із вдосконаленням впровадження інноваційних педагогічних технологій на заняттях з іноземної мови.

Студенти коледжу під час благодійної виставки -  продажу зібрали кошти у сумі 10575 гривень, і перерахували випускнику коледжу, який нині на нулі, захищає Україну під Кремінною.

Випускник звернувся зі словами вдячності до студентів коледжу у своєму відеозверненні, і завірив в тому, що така підтримка завжди мотивує і надихає.

Нехай Господь збереже кожного захисника.

Чекаємо з перемогою!

Слава Україні!

28 листопада в групі О-21  відбулася виховна година до Дня пам’яті жертв голодомору. Виховна година спрямована на формування у студентів відповідального ставлення до історії, розвиток громадянської позиції та підвищення рівня історичної обізнаності. Вона відкриває можливість усвідомлення та аналізу подій минулого для забезпечення майбутнього, побудованого на цінностях гідності, толерантності та поваги до прав людини.до цінностей гідності, прав людини та усвідомлення страшних наслідків диктату.

Голодомор 1932-1933 років в Україні є однією з найтрагічніших сторінок історії не лише українського народу, а й всього світу. Ця подія вважається не лише природною катастрофою, але й злочином проти людства, геноцидом, спрямованим проти українського етносу. Відзначення Дня пам'яті жертв Голодомору – це не тільки шанування пам'яті загиблих, але й можливість виховати молодше покоління та суспільство в цілому що

    

 

Валерія САК, куратор групи

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
День пам’яті жертв голодоморів у 2023-му припадає на 25 листопада.
Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців.

Долучіться у цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів. Запаліть свічку пам'яті у своєму вікні на знак скорботи за загиблими та віри в перемогу України.

,,Втративши мільйони життів, Україна у минулому столітті довела: ми є нацією, яку не можна підкорити навіть тотальним голодом,,.

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії

на базі ВСП "Бобровицький фаховий коледж

імені О.Майнової НУБіП України",

    викладач економічно-облікових дисциплін 

Тетяна ЄВЕНКО

Кожного року у четверту суботу листопада в Україні прийнято вшановувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в ХХ столітті. День пам’яті жертв голодоморів відзначається на підставі президентських указів 1998 та 2007 років.

Серед найбільш трагічних сторінок українського народу, особливе місце займає Голодомор 1932-1933 років. Внаслідок зумисних дій комуністичної влади впродовж декількох років Україна втратила близько 10 мільйонів життів. З огляду на масштаби, жорстокість і цинізм здійснення Голодомору, історія сучасної Європи не має аналогів подібних злочинів.

Матеріали про ці трагічні події широко представлені у виставці літератури, оформленій в бібліотеці коледжу “Жнива скорботи!”

 

Віта Кіруха , завідуюча бібліотекою

                     

Викладачі циклової комісії економічно-облікових дисциплін 24 листопада провели засідання, на якому обговорили питання проведення профорієнтаційної роботи; участі членів комісії у проведенні Днів відкритих дверей коледжу; медіаграмотності в умовах інформаційної війни та інші.

 

Леся МОВЧУН, голова циклової комісії

 

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього.  Яким воно буде залежить від кожного!

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»  - це той освітній заклад, який стане хорошим стартом успішної професійної кар`єри. Саме про сучасні пріоритети,  вибір професії, фахову актуальність і перспективи коледжанської освіти говорили на зустрічі зі здобувачами освіти Марківецького ЗЗСО I-III ст. наші викладачі. Зрозумілою і доступною була розповідь про освітній процес,  виховні заходи, спортивно-масову роботу, матеріальну базу, студентське життя - про те, як формується  майбутній фахівець з обраної спеціальності в реаліях сьогодення. Учні  зацікавлено ставили запитання та дискусували. Також, щоб бути в курсі всіх подій що відбуваються  в коледжі, учнів та їх батьків запросили доєднатися до коледжанських спільнот у соцмережах, зокрема Facebook, Instagram та на офіційному сайті.

Чекаємо Вас у якості наших абітурієнтів!

   

Леся МОВЧУН, Яна СОКОЛОВСЬКА -

 викладачі коледжу

23 листопада 2023 року відбулася  олімпіада з математики серед студентів I курсу.

Проведення олімпіади  сприяє залученню студентів до свідомої та цілеспрямованої пошукової діяльності з розв’язування нестандартних задач і вирішення проблемних ситуацій, привчає до організованості, виховує волю до перемоги, наполегливість, самостійність, відповідальність. Олімпіада дає можливість проаналізувати ефективність системи роботи з обдарованою молоддю та визначити шляхи її удосконалення. Розвиток індивідуальних здібностей та обдарованості студентів, забезпечення умов їхньої самореалізації є одним із завдань кожного викладача математики.

За результатами олімпіади визначено переможця.

Перемогу здобули:

  • 1 місце — Дем’яненко Вікторія Олегівна (група №4)
  • 2 місце — Бобруйко Світлана Сергіївна (група №3)
  • 3 місце — Морська Вікторія Вікторівна (група №2) і Кушнір Поліна Сергіївна (група №4)

  

Ганна БАБИЧ, Світлана ТКАЧЕНКО, викладачі математики

Сторінка 1 із 38