Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 17 жовтня 2023 13:32

«Приймайте нас в свою родину!»

Written by
Rate this item
(0 votes)

17 жовтня відбувся творчий, традиційний конкурс-огляд  аматорського мистецтва «Приймайте нас в свою родину!». Його мета – дати можливість студентам проявити себе, показати наскільки різносторонніми можуть бути наші студенти, познайомити інших зі своїми вміннями, розкрити творчий потенціал.

   

Конкурс проводився з метою виявлення талантів серед студентської молоді першого року навчання, щоб долучити їх до участі  художньої самодіяльності коледжу та відділу культурно-мистецької роботи студентської організації, щоб повноцінно проводили своє дозвілля, навчаючись в коледжі. Свято проходило за сприяння профкому студентів.

  

Всього у конкурсі взяли участь 4 студентські групи коледжу. І так як захід проводиться в умовах військового стану, то і конкурсні номери були насичені патріотизмом та великою жагою перемогти. Під час конкурсу проведено благодійну акцію на підтримку Збройних Сил України.

    

В результаті, глядачі стали свідками захопливої подорожі, яка перетворилася на запальне, яскраве, незабутнє дійство. Майстерність, неординарність, дивовижні вміння та неймовірний артистизм та креативність номерів оцінювало журі. За сумарними оцінками були визначені переможці конкурсу:

 

1 місце – група №3 куратор Олександр ГОРБАТЮК;

2 місце – група №4 куратор Інна ОМЕЛЬЧЕНКО, група №2 куратор Валентина БАРАНЧУК і група №1 Олена СОЛОВЕЙ розділили між собою.

Впевнені, що ці моменти хвилювання, драйву, радості та гордості за свою групу першокурсники пронесуть через усе своє життя.

Вітаємо юних першокурсників із нагородами та бажаємо творчої енергії, невичерпного натхнення!

Ольга НАУМЕНКО, методист відділення

Read 1332 times