Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 21 березня 2023 11:12

Практичне заняття «Облік доходів і фінансових результатів діяльності підприємтсва»

Written by
Rate this item
(2 votes)

 

21 березня проведене практичне заняття викладачем економічно-облікових дисциплін Ольгою НАУМЕНКО з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік» на тему «Облік доходів і фінансових результатів діяльності підприємства» для студентів економічного відділення спеціальністі 073 «Менеджмент» групи М-31.

На практичному занятті студенти набули практичних навиків зі складання і обробки документів з обліку реалізації, ведення регістрів аналітичного і синтетичного обліку з реалізації та інших доходів і витрат та фінансових результатів діяльності підприємства.

Тема практичного заняття є актуальною, оскільки облік доходів і фінансових результатів підприємства є не тільки засобом відображення операцій, а й інструментом проведення аналізу його фінансового стану. Оскільки основною метою діяльності підприємства є одержання прибутку, який показує потенційну можливість створювати капітал і забезпечувати зобов’язання.

Практичне заняття включає проведення попереднього контролю знань, вмінь і навичок студентів, постановку загальної проблеми викладачем та її обговорення за участю студентів, розв’язування завдань з їх обговоренням, розв’язування контрольних задач, їх перевірку, оцінювання. Оцінки, отримані студентами за практичне заняття враховуються при виставлені поточної модульної оцінки з навчальної дисципліни.

   

 Ольга НАУМЕНКО, викладач 

Read 84 times