Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 17 квітня 2024 10:19

Переможці студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система».

Written by
Rate this item
(0 votes)

17 квітня 2024 року викладачем економічно-облікових дисциплін Тетяною Євенко було проведено  I тур олімпіади з дисципліни «Податкова система» в групі П-31, студентів III курсу, економічного відділення.

Предметна олімпіада – це особливе випробування, яке не просто тестує знання студентів, а й гарантує їхню зібраність.

Проведення олімпіади у  ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»  стало вже традиційним заходом, спрямованим на виявлення ініціативної і талановитої молоді, підтримку та визнання творчих та професійно-орієнтованих навичок і вмінь студентів у галузі оподаткування.

Виконання завдань олімпіади передбачало два окремі блоки. Перший блок (теоретичний) містив тестові завдання різних типів складності та питання творчого характеру. Другий блок завдань передбачав розв’язання комплексної практичної задачі. 

Більшість студентів впоралися з поставленими завданнями на належному рівні та зуміли представити неординарні бачення вирішення сучасної проблематики справляння податків в Україні.

Переможцями олімпіади стали:

I місце – Віталій Дорошенко;

II місце – Софія Бірук;

III місце – Катерина Сеніч.

Щиро вітаємо  переможців олімпіади,  бажаємо їм невичерпної наснаги, наукових успіхів та креативних ідей, невпинного руху вперед та перемог у майбутніх інтелектуальних змаганнях!

 

 

 Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі,

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»,

 викладач економічно-облікових дисциплін

Тетяна ЄВЕНКО

Read 61 times Last modified on Середа, 17 квітня 2024 10:19