Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 27 березня 2024 09:11

День відкритих дверей

Written by
Rate this item
(0 votes)

26 березня в ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України», відбувся День відкритих дверей. Майбутні вступники та їх батьки мали можливість поспілкуватися із представниками адміністрації та ознайомитися із освітньо-професійними програмами коледжу.

   

Під час екскурсії в кабінетах та лабораторіях коледжу абітурієнти знайомилися із особливостями навчання, переглянули відеопрезентації спеціальностей коледжу, а також спілкувалися із викладачами і студентами та визначалися щодо планів на майбутнє.

 

     

Із вітальним словом до абітурієнтів та їх батьків звернувся директор коледжу Андрій МАТВІЄНКО, який розповів про переваги нашого закладу та звернув увагу на особливе ставлення до здобувачів освіти, яке проявляється через студентоорієнтований підхід до організації освітнього процесу.

  

Захід відбувся у привітній, невимушеній атмосфері і отримали схвальні відгуки від гостей. Сподіваючись, що, відвідавши наш коледж, додав позитивних емоцій кожному та допоможе зробити свій вибір.

   

 

Олена СОЛОВЕЙ, керівник відділу профорієнтації

Read 89 times