Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Субота, 23 березня 2024 08:53

Атестація педагогічних працівників коледжу

Written by
Rate this item
(0 votes)

22 березня 2024 року проведено атестацію педагогічних працівників ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 09 вересня 2022 року №805.
Атестація викладачів коледжу – це процес оцінки професійної кваліфікації педагогічного працівника, який виконує свої обов'язки в закладі освіти. Це визначення рівня професійної компетентності викладача, його готовності до виконання професійних завдань та удосконалення викладацької діяльності, особливо в теперішніх умовах воєнного стану.
Атестацію в 2024 році проходили 7 педагогічних працівників. Відповідно до затвердженого графіка роботи атестаційна комісія впродовж навчального року вивчала педагогічну діяльність викладачів, що атестуються. Голови циклових комісій та члени атестаційної комісії відвідували показові заняття викладачів, перевірили стан навчально-методичного забезпечення дисциплін, ознайомилися з інформацією про участь викладачів у роботі методичних об’єднань, науково-практичних конференцій, фахових конкурсів та з методичними напрацюваннями за міжатестаційний період.
Необхідною умовою проходження атестації є підвищення кваліфікації педагогічними працівниками у порядку, визначеному законодавством. Всі педагоги, що атестувалися, своєчасно та в повному обсязі пройшли підвищення кваліфікації.
На засіданні атестаційної комісії викладачі презентували результати своєї педагогічної діяльності за міжатестаційний період та дали відповіді на запитання членів атестаційної комісії.
За наслідками атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» – 1 викладач, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 1 викладач, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтверджено педагогічне звання «старший викладач» - 1 викладач, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтверджено педагогічне звання «викладач-методист» - 4 викладачі.
Проведення атестації стало можливим у заплановані терміни, за що щира вдячність нашим ЗСУ!
Вітаємо викладачів коледжу з проходженням атестації і бажаємо їм міцного здоров’я, мирного неба над головою, творчого натхнення та успіхів у нелегкій, але необхідній справі формування особистості майбутніх фахівців.

 

     

 

Ольга ЛЕДЕНКО, секретар атестаційної комісії

Read 118 times