Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 07 грудня 2023 09:35

Ніколи не минеться мода на хустки!

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Ніколи  не минеться мода на хустки.

Бабусі дістають зі скрині

Барвисті, ніби кольорові пелюстки,

Як символ - оберіг, святині.

У кожного народу є святиня. А для українців – вишита хустина. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки. Минають роки, виростають нові покоління, з’являється нова мода, та ніколи не можуть зникнути з пам’яті людської добрі традиції українців, їхні обереги поруч нас не дають нам забути, що ми діти народу українського. І серед цих оберегів завжди буде українська хустка, невід’ємний елемент української культури. 7 грудня 2019 року в Україні народилося нове щорічне свято — День Української Хустки.

  

Одягнеш хустину і ти - справжня жінка,

Бо ти з України і ти - українка.

А наша хустина - жіноча прикраса

Із роду до роду, не втрачена часом.

  

До акцій з популяризації «Барвиста хустка» долучились студенти та колектив коледжу. Саме такий захід дозволить молоді доторкнутися до нашої давньої історії, культури, традицій. Відчути на собі всю красу та оригінальність цих виробів.

     

    

  

Українська Хустка не просто звичний головний убір, нині вона наш безсмертний оберіг, символ патріотизму, свободи та любові до рідного!

Ольга НАУМЕНКО, методист відділення

Read 82 times