Виховна година до Дня працівників освіти

Нехай ця осінь золота Вам подарує вік щасливий,

Щоб не згасали: доброта, здоров’я, радощі і сила,

Щоб Ваш важкий почесний труд був плідний, як багата осінь,

 І кожен день, що йде новий, хай тільки щастя Вам приносить.

Саме такими словами розпочалася виховна година «Ми вам даруємо тепло своїх сердець».  Від усіх студентів нашого навчального закладу студенти групи Ф-31 звернулися зі словами вітання до викладачів:

 «Сьогодні ми вітаємо тих, хто щодня, щогодини вигравійовує диво – запалює вогники знань у наших серцях, пазл за пазлом формує  картину світобудови в наших головах. Ви працюєте там, де екран стає аудиторною дошкою, а цифровий світ – простором для нових знань і відкриттів. Ваша праця – це не просто заняття й конспекти, педради й методоб’єднання, контрольні  роботи, а це — шляхетна місія, яка формує Людину, громадянина, патріота нашої держави, зрештою – цілісну й гармонійну особистість.

Ви – як маяки, що освітлюють дорогу в майбутнє студентським лайнерам, які долатимуть просторі хвилі життя. Кожне ваше слово сіє добро й мудрість, збагачує знаннями й життєвим досвідом, кожна порада допомагає зробити правильний вибір, подолавши сумніви, кожна посмішка дарує віру в себе творити інноваційні проєкти, будувати міста, осягати космічну далечінь, вивчати простори Арктики, винаходити ліки, які збережуть багатьом життя.

Ви тримаєте баланс між традиційною мудрістю та сучасними інноваціями, ваші відеоуроки, інтерактиви, віртуальні зустрічі захоплюють студентство щирістю та теплом.

Дякуємо вам за терпіння, за щоденну відданість справі, за те, що вмієте бути поруч – і наставником, і другом, і порадником, за те, що ви зігріваєте материнсько-батьківським теплом. Хай ваша праця завжди буде оточена повагою, вдячністю та любов’ю студентів та батьків.

Нехай у ваших серцях завжди буде сонце, а на життєвій дорозі – щастя, мир і добробут. Бажаємо, щоб у вашому житті було багато світлих моментів, здоров’я не підводило, а натхнення завжди кликало до нових вершин.

І сьогодні ми з особливою вдячністю згадуємо наших воїнів – Збройні Сили України, які стоять на сторожі нашого спокою. Саме завдяки їм ми маємо можливість навчатися, мріяти й будувати майбутнє.

Зі святом Вас, дорогі наші викладачі!» Валентина БАРАНЧУК, куратор