Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 14 березня 2023 15:16

Засідання обласного методичного об'єднання викладачів інформатики та програмування

Written by
Rate this item
(0 votes)

14 березня 2023 року відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів інформатики та програмування ЗФПО Чернігівської області, на якому взяв участь викладач Інформатики та комп'ютерної техніки  Вертелецький О.О.

Під час зустрічі учасники обговорювали різноманітні теми, пов'язані з інформатикою та програмуванням. Відомий середовище статистичних обчислень R було однією з цих тем. Викладачі обмінювалися досвідом використання R для аналізу даних та демонстрували основні функції цього середовища.Хмарні сервіси в освітній діяльності були ще однією темою обговорення. Учасники засідання досліджували можливості використання хмарних сервісів, таких як Google Drive та Dropbox, для збереження та обміну документами та іншою інформацією в освітній діяльності.Створення інтерактивних тестів на базі онлайн конструктора Kahoot також було однією з тем, які обговорювалися. Учасники засідання навчалися створювати тести та інші інтерактивні матеріали на базі цього конструктора та ділилися своїми ідеями та досвідом використання Kahoot в навчальному процесі.Засідання було дуже продуктивним і корисним для учасників, які отримали нові знання та ідеї для використання у своїй роботі. Обговорення актуальних тем в галузі інформатики та програмування допомогли учасникам покращити свої навички та підвищити якість своєї роботи.

Read 73 times Last modified on Четвер, 16 березня 2023 10:30