Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 16 березня 2023 09:41

Профорієнтаційна орієнтація у закладах Кіптівської ОТГ

Written by
Rate this item
(0 votes)

Високоякісна профорієнтаційна робота в закладах освіти має вагоме значення для майбутнього здобувачів освіти. Це допомагає зорієнтувати та підготувати їх до професійної діяльності, надаючи корисну інформацію щодо розуміння світу праці, включаючи бачення власної кар’єрної траєкторії.

Своєчасна профорієнтаційна робота під час освітнього процесу сприяє професійній самоідентифікації здобувачів освіти, здійсненню самостійного та усвідомленого вибору майбутньої професії з урахуванням уподобань, здібностей, індивідуальних особливостей та запиту ринку задля безперешкодного інтегрування в майбутню професію.

  

16 березня викладач ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майновї НУБіП України» Олена СОЛОВЙ провела профорієнтаційну зустріч у Прогресівській та Чемерській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час зустрічей у закладах освіти розповіла про спеціальності, за якими ведеться підготовка у коледжі, надала інформацію про особливості та переваги навчання у закладі, можливості особистісного розвитку, ознайомила з матеріально-технічною базою, спортивним комплексом, культурно-масовою роботою, гуртковою роботою  та офіційним сайтом Бобровицького фахового коледжу.

Зустріч відбулася у дружній атмосфері, учні виявили інтерес до коледжу та задоволення від спілкування, а також були запрошені відвідати наш коледж на Дні відкритих дверей, яке відбудеться 05 квітня 2023 року   

Висловлюю подяку за організацію зустрічі, директорові Романчук Ганні Іванівні та секретарю Корогод Людмилі Леонідівні.

Чекаємо вас у студентській родині!

 

 

Викладач технологічних дисциплін Олена СОЛОВЕЙ

Read 163 times Last modified on Четвер, 16 березня 2023 10:50