Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 17 березня 2023 06:37

Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється на мистецтво.

Written by
Rate this item
(0 votes)

 

Мотивація професійного вибору, відношення абітурієнта до навчального закладу, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення.

Закінчується навчальний рік, і багато випускників загальноосвітніх закладів нашого регіону стануть перед вибором професії. Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, суспільством, та найголовніше – перед собою. Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку. Перед молодим поколінням постануть питання, як отримати правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достойну заробітну плату, приносити користь людям, державі.

 

16 березня викладачем ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» Ольгою ЛЕДЕНКО проведено зустріч з учнями 8-11 класів Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. В процесі спілкування учнів ознайомлено із спеціальностями, за якими ведеться підготовка в коледжі, особливостями навчального процесу, позааудиторної та виховної роботи, офіційним сайтом та матеріально-технічною базою коледжу. Зустріч пройшла в дружній атмосфері, під час якої учні цікавилися особливостями студентського життя та дозвілля. Завершенням зустрічі стало запрошення відвідати день відкритих дверей, який заплановано на 5 квітня 2023 року.

   

Ольга Леденко викладач економічно-облікових дисциплін.

Read 83 times