Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 15 березня 2023 07:50

You can never understand one language until you understand at least two.

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Geoffrey Willans

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є розкішшю. Її вчать скрізь: у школах, коледжах, університетах, на курсах. Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність.

Англійська мова є ключовим інструментом для міжнародного спілкування, і високий рівень володіння англійською мовою серед студентів дозволить їм повноцінно і ефективно брати участь у професійному та академічному житті.
Зі студентами першого курсу ( група #2) було проведено заняття на тему " In the world of art". Заняття проводилось за планом згідно робочої навчальної програми з дисципліни. Було дотримано усіх принципів навчання, а саме: принципу свідомості й активності студентів; принципу активізації пізнавальної діяльності студентів, науковості, систематичності й послідовності, наочності, принципу емоційності навчання.
Студенти вправно володіли вивченою лексикою, вміло виконували вправи по темі, аналізували тексти та вели діалогічне мовлення. Під час виконання вправ, студенти не тільки узагальнювали свої знання з англійської мови, але й отримали задоволення від заняття.

  

 

Викладач Наталія КОРОТЕНКО.

Read 104 times Last modified on Середа, 15 березня 2023 07:58