Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 12 квітня 2024 10:29

Зустріч із студентами та роботодавцями щодо вдосконалення ОПП Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Written by
Rate this item
(0 votes)

В рамках організації освітньо-професійної програми Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок відбулася зустріч студентів та роботодавців ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України».

Було обговорено особливості розробки та впровадження освітньо-професійної програми, визначено позитивні зміни у формуванні індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів фахової передвищої освіти, які є важливим елементом формування фахових компетентностей майбутніх випускників.

Освітньо-професійної програма підготовки фахових молодших бакалаврів зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування має на меті підготовку фахівців, здатних вирішувати типові спеціалізовані задачі та практичні проблеми у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку у процесі навчання.

Дані заходи проводяться з метою врахування інтересів і пропозицій під час формування цілей та програмних результатів навчання здобувачів фахової передвищої освіти для підвищення якості їх підготовки та можливостей майбутнього працевлаштування випускників.

   

Оксана МАЙДАНЮК

викладач економічно-облікових дисциплін

Read 108 times Last modified on П'ятниця, 12 квітня 2024 10:39