Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 12 квітня 2024 07:03

Проведення олімпіади із бюджетної системи!

Written by
Rate this item
(0 votes)

Проведення олімпіади із окремих дисциплін, а саме напрямів та спеціальностей, можна розглядати як форму якісної підготовки студентів.

Олімпіада - це система масових очних змагань студентів коледжу в творчому застосуванні здобутих знань, умінь та навичок, проводиться з метою підвищення якості підготовки фахівців; системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Так, 11 квітня було проведено І етап олімпіади із дисципліни «Бюджетна система» серед студентів II курсу економічного відділення групи Ф-21, метою якої  є підвищення якості викладання бюджетної дисципліни у коледжі, виявлення творчих здібностей, підвищення навчально-професійної активності студентів.

Під час олімпіади студенти продемонстрували вміння застосовувати отримані теоретичні знання для вирішення конкретних завдань, проявили ініціативу у виборі оптимальних шляхів і методів її виконання у бюджетному процесі  України.

Всі студенти успішно  виконали завдання. Вітаємо переможців олімпіади! Бажаємо натхнення та успіхів на наступних етапах,  наполегливості та високих  здобутків в обраній професії!

 

   

   

 

Лідія БЕРЕЗАН,  викладач економічно-облікових дисциплін

 

Read 96 times