Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 12 квітня 2024 10:48

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників за програмою «Розвиток професійних компетентностей здобувачів вищої освіти в умовах євроінтеграції».

Written by
Rate this item
(0 votes)

У період з 8 квітня по  12 квітня 2024 року викладачі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України»  взяли активну участь у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників за програмою: «Розвиток професійних компетентностей здобувачів вищої освіти в умовах євроінтеграції» на базі ННІ неперервної освіти і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України, зокрема: Євенко Т.І., Мовчун Л.О., Науменко О.М., Майданюк О.В., Турчин І.М., Соколовська Я.В., Масляєва К.О., Хуртепа О.С.

Програма підвищення кваліфікації була орієнтована на перспективні напрямки розвитку суспільства з урахуванням європейського курсу України, інноваційними підходами у викладанні, адаптацією науково-педагогічних працівників до нових технологій та їх застосування в процесі формування професійних компетентностей здобувачів вищої освіти.

Онлайн - навчання ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України проводилось на базі платформи Cisco Webex. Проведені курси були насичені цікавими, змістовними, а головне продуктивними лекціями, науковими дискусіями. Все лаконічно, влучно і водночас об’ємно, за що висловлюємо велику вдячність спікерам та  за надану можливість підвищувати кваліфікацію в ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України.

Успіхів, наснаги та головне мирного неба на нашій ненці Україні.

   

Завідувач міжкафедральної

навчальної лабораторії на базі ВСП «Бобровицький

фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України»,

викладач економічно-облікових дисциплін

Тетяна ЄВЕНКО

Read 124 times Last modified on П'ятниця, 12 квітня 2024 11:10