Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 20 лютого 2024 12:27

Навчальна практика з ,,Плодоовочівництва,,

Written by
Rate this item
(0 votes)

Весняне обрізування дерев – важливий захід в житті плодового саду. Метою здійснення обрізування є прискорення їх вступу в плодоношення, сприяння отриманню вищих урожаїв та збільшення розмірів плодів з гарним зовнішнім виглядом і покращеними смаковими якостями. Але не лише цим обмежується значення обрізки дерев – краще формується крона дерева, збільшується її освітленість, дерева омолоджуються, зростає їх довговічність та стійкість до шкідників, хвороб і несприятливих умов навколишнього середовища. 
Студенти 3 курсу,групи А-31 в рамках навчальної практики мали можливість закріпити знання і набули практичних навичок з обрізування різновікових дерев представлених сучасними та високопродуктивними сортами і з високими смаковими якостями яблуні, груші, абрикоса, сливи.
Студенти взялись із великим завзяттям та ентузіазмом до роботи та працювали швидко і якісно.
Керував та контролював роботу студентів викладач дисципліни «Плодоовочівництва» Андрій МАТВІЄНКО.
Перед початком робіт він провів інструктаж з техніки безпеки та продемонстрував основні правила проведення обрізки плодових дерев.
Студенти можуть відточувати свою майстерність, вчитись на власних помилках, вдосконалювати свої знання та практичні вміння.

  

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі

ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України",

викладач економічно-облікових дисциплін Тетяна ЄВЕНКО

Read 148 times Last modified on Вівторок, 20 лютого 2024 13:14