Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 20 лютого 2024 10:28

Онлайн захід-реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні, покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Відтак, 20 лютого студенти коледжу долучилися до заходу-реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні, який був організований Науково-методичним центром ВФПО спільно з бібліотекою ВСП «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України». Захід проходив онлайн на YouTube-каналі НМЦ вищої та фахової передвищої освіти.

Учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Актиними учасниками естафети пам'яті були студенти та викладачі Бережанського фахового коледжу, Ніжинського фахового коледжу, Глухівського агротехнічного фахового коледжу, Борщівського агротехнічного фахового коледжу.

Неможливо забути тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України. Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.

Дякуємо організаторам за можливість донести до молодого покоління ціну, яку український народ продовжує платити за свою свободу навіть в сучасності!

 

Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни.

Вічна шана Героям, які віддали своє життя за вільне майбутнє України!

Слава Україні!

Слава Українським Героям!

 

  

  

Викладач Інна Омельченко

 

Read 128 times