Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 16 травня 2023 10:03

Навчальна практика з організації виробництва

Written by
Rate this item
(0 votes)

Знання не являються силою доти,
поки вони не застосуються на практиці
                                       Дейл Карнегі.


Одним із завдань сучасної освіти є створення умов для ефективної адаптації майбутного фахівця в професії, засвоєння особистістю моделей професійної поведінки. Практична підготовка є обов’язковим компонентом освітньо-професійної підготовки, що має на меті інтегрування теоретичних знань і практичних умінь і навичок студентів в єдиному процесі.
Навчальна практика з організації виробництва є наступним етапом, що забезпечує перехід від теоретичного навчання до професійної діяльності студентів. Метою навчальної практики є ознайомлення студентів зі специфікою майбутнього фаху, отримання ними первинних професійних умінь із загально професійних та спеціальних навчальних дисциплін. Практика є першим кроком психологічної і професійної адаптації студента до виробництва. Навчальна практика дає можливість здобувачам освіти вирішувати завдання, які покладені на управлінський персонал, нести відповідальність за роботу, що виконується, відчути себе учасником виробництва.

   


 

Ольга ЛЕДЕНКО, викладач економічно-облікових дисциплін

 

Read 104 times Last modified on Вівторок, 16 травня 2023 10:10