Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 10 травня 2023 13:13

Засідання гуртка «Тайм-менеджмент»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Ідеї ефективного тайм-менеджменту захоплюють багатьох сучасних людей. Кожне засідання гуртка «Тайм-менеджмент» викликає неабиякий інтерес серед здобувачів фахової передвищої освіти коледжу. Адже це місце об’єднує тих, хто цінує свій час, намагається якомога ефективніше його використовувати, мінімізувавши часові витрати та прагне удосконалюватися у цьому напрямі.

  

10 травня  відбулося засідання-тренінг на тему «Використання інструментів тайм-менеджменту для підвищення ефективності діяльності підприємства». У сучасних умовах одним з найважливіших інструментів підвищення ефективності діяльності будь-якого підприємства є впровадження технологій тайм-менеджменту в якості елементу системи управління. Адже, правильне використання часу є запорукою ефективного виконання професійних обов’язків працівників, досягнення поставлених цілей і як результат успішної діяльності підприємства. Злагоджена робота колективу, постійне підвищення персональної і командної ефективності працівників, сприятливий соціально-психологічний клімат, вдале делегування повноважень, правильно організована планово-аналітична робота та система контролю сприяє досягненню раціонального використання робочого часу, а отже і ефективності тайм-менеджменту в діяльності підприємства.

   

Тема засідання  - актуальна і перспективна для студентів, адже постійна робота над собою в цьому напрямі сприятиме підвищенню продуктивності праці, професійному зростанню, створенню власного авторитету та іміджу, досягненню високих результатів у подальшій професійній діяльності.

Під час тренінгу гуртківці пригадали основні поняття тайм-менеджменту та ознайомилися з системою впровадження його технік в діяльність підприємства;  дізналися інформацію про процес планування, його види та методики; вчилися планувати свій робочий та вільний час з використанням різних методів та інформаційно-комунікаційних технологій; детально проаналізували «крадіїв часу» та дізналися як їх побороти; публічно висловлювали свої думки, дискутували щодо проблем управління часом.

Всі ми маємо пам'ятати про цінність часу і його важливість у будь-якій сфері! Управляйте часом та не витрачайте його даремно!

 

 

Яна Соколовська, викладач економічно-облікових

дисциплін, керівник гуртка «Тайм-менеджмент».

 

 

Read 125 times