Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 05 травня 2023 06:08

Гурткова робота – сприятливий простір творчого та особистісного вдосконалення студентів, поглибленого розвитку їх здібностей, реалізації можливостей та прагнень.

Written by
Rate this item
(0 votes)

     Гурткова робота – сприятливий  простір творчого та особистісного вдосконалення студентів, поглибленого розвитку їх здібностей, реалізації можливостей та прагнень.

     Невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в коледжі є гурткова робота, яка розвиває і формує загальні якості відповідно до вікових можливостей студентів, задовольняє психологічну потребу у спілкуванні і самовизначенні.

03.05.2023 року відбулося чергове засідання гуртка «Ринкова економіка і ми», на тему «Економічні блага та потреби населення»

Студенти провели дослідження,  та підготували доповіді, узагальнили свої знання з основних економічних понять, кожен висловив свою думку щодо головних інтересів та благ населення, так як у кожного поняття економічного блага різне, розглянули класифікацію економічних інтересів. Теоретичний матеріал було представлено у формі круглого столу. Гуртківці мали змогу висловити власні думки, узагальнили набуті знання про особисті якості які потрібні кожному підприємцю.

 

  

Керівник гуртка Ольга ХУРТЕП

Read 731 times