Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 20 вересня 2023 12:59

Гурткова робота – сприятливий простір творчого, інтелектуального та духовного розвитку молоді.

Written by
Rate this item
(0 votes)

        Гурткова робота – це форма роботи, яка зорієнтована на створення такого середовища, в якому студенти не лише опановують майбутню професію, але і середовища для розвитку творчої особистості, яка в майбутньому стане гарним, досвідченим спеціалістом і  повній мірі зможе використати набуті професійні знання на виробничій ниві.

       20 вересня відбулось перше засідання студентського гуртка «Агрохімік» на якому студенти ІІ курсу спеціальності «Агрономія» ознайомились з основною метою та завданнями гуртка, методами  і напрямками діяльності,  

 планом роботи, обрали актив гуртка.

        Розглянули основні   проблеми   і завдання , що стоять перед спеціалістами  в аграрному секторі, а саме по використанню агрохімічних засобів в підприємствах різних форм власності та з різною фінансовою спроможністю.

Результатом роботи є вибрані пріоритети - поглиблення  знань з агрохімії шляхом ведення дослідницької роботи, спостережень, експериментів  в умовах колекційно-дослідного поля коледжу.

      

  

 

 

 

Олена КУЧЕРЯВЕНКО, керівник гуртка

Read 747 times Last modified on Середа, 20 вересня 2023 13:51