Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 06 квітня 2023 11:38

Участь у 77-мій міжнародній науково-практичній конференції вчених, аспірантів і студентів «Сучасні технології у тваринництві та рибництві: навколишнє середовище – виробництво продукції – екологічні проблеми»

Written by
Rate this item
(0 votes)

5-6 квітня викладач технологічних дисциплін Валентина ФІЛАТОВА взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції вчених, аспірантів і студентів «Сучасні технології у тваринництві та рибництві: навколишнє середовище – виробництво продукції – екологічні проблеми», яка відбулась на базі факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України у он-лайн форматі.

Під час конференції було висвітлено ряд надважливих питань щодо загострення проблем продовольчої безпеки у світі, екологічних проблем довкілля, сучасних тенденцій у тваринництві, інноваційних технологій у виробництві та переробці продукції тваринництва, якості і безпеки продукції АПК.

    

 

    

Валентина ФІЛАТОВА

 

Read 147 times