Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 04 квітня 2023 12:12

Олімпіада з дисципліни «Лісокористування»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Сучасні лісівники мають бути прогресивними та бути в ногу із часом, а тому олімпіада з дисципліни «Лісокористування» дозволить здійснювати лісокористування на засадах сталого розвитку.

Стале лісокористування передбачає відновлення лісів, наближених до природних, замість створення поширених одновидових деревних насаджень, та активне залучення до процесу управління лісами всіх зацікавлених сторін.

Олімпіада – це вид змагання, що стимулює потяг окремих здобувачів до самоосвіти, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до дисципліни, вміння долати труднощі, виробляє навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою, вона є додатковим полем особливого випробування, яке не просто тестує знання здобувача, а й гартує його зібраність та самостійність.

Виховання та розвиток творчих здібностей особистості є одним з важливих завдань вищої школи. Важливо розвивати творчий потенціал здобувачів, вчити їх критично мислити, швидко орієнтуватись у складних професійних ситуаціях і знаходити єдино правильні рішення.

04 квітня серед студентів ІІІ курсу спеціальності 205 «Лісове господарство» проведено олімпіаду з дисципліни «Лісокористування» у змішаному форматі.

Здобувачі отримали завдання, алгоритм їх рішень та посилання на отриманий результат.

За результатами творчого пошуку, ініціативних і креативних рішень завдань переможцями стали здобувачі:

І місце – Кушнір Владислав

ІІ місце – Нагога Максим

ІІІ місце – Стовбуха Захар

Вітаємо переможців і бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах!

Викладач: Іван КІМЕЙЧУК

Read 100 times