Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 06 квітня 2023 11:33

Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні та національні тенденції у галузі наук про життя» з нагоди 125-річчя НУБіП України!

Written by
Rate this item
(0 votes)

6 квітня 2023 року відбулася  Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні та національні тенденції у галузі наук про життя» у ВП НУБіП України «Ніжинському агротехнічному інституті», де викладачі ВСП «Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України» прийняли активну участь, зокрема: Філатова В.Л., Євенко Т.І., Мовчун Л.О., Майданюк О.В., Турчин І.М., Хуртепа О.С., Березан Л.В., Масляєва К.О. та студенти коледжу.

Метою проведення науково-практичної конференції був розгляд проблем та перспектив розвитку науки в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між науковцями та практичними працівниками різних країн.

 Відкрила конференцію к.т.н., заступник директора з навчально-виховної роботи ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Демчук Ірина Олександрівна, яка привітала учасників заходу та побажала цікавої дискусії.

Наступним до учасників звернувся Санченко Олександр Володимирович к.т.н., начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України, який привітав учасників з нагоди  125-річниці НУБіП України та відмітив, що виклики сьогодення змушують всіх учасників даної конференції  спілкуватися здебільшого лише в он-лайн форматі.  

Метелиця Володимир Михайлович д.е.н., с.н.с., професор кафедри обліку та консалтингу Державного податкового університету виступив на тему:

«Перспективні напрямки підвищення кваліфікації працівників обліково - фінансових служб агросектору», вказавши, що саме загарбники вважають українських педагогів своїми ворогами, бо саме освітяни формують наше волелюбне суспільство, світоглядні позиції в наших громадян, озброюють міцними й глибокими знаннями сучасних захисників України. Викладачі –це герої освітнього та наукового фронту!

Надзвичайно цікавою була доповідь Тригуба Олега Володимировича к.с.-г.н., ст.н.сп., завідувач лабораторії зернобобових, круп’яних культур і кукурудзи Устимівської дослідної станції рослинництва Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН на тему: «Роль нішевих культур (на прикладі гречки) у вирішенні проблеми продовольчої безпеки». Цьогоріч аграрії почнуть засіювати більш вигідними культурами залежно від пропозиції та регіону, аби забезпечити продовольчу безпеку в Україні. Він сподівається, що аграрії посіють важливі для продовольчої безпеки країни гречку. Також окрім гречки аграріям варто сіяти овес і тверді сорти ярої пшениці.

Дуже змістовними та актуальними були виступи всіх спікерів. На завершення відбулося підбиттям підсумків конференції, всі присутні змогли поспілкуватися з міжнародними експертами та отримати відповіді на питання, що виникли в ході дискусії.

Модератором даної конференції була Македон Галина Миколаївна к.е.н., доцент, декан факультету агротехнологій та економіки ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», цілеспрямована, розумна, а головне справжній професіонал, адже саме від її вмінь та навичок, багато в чому, залежала атмосфера самого заходу та чітке дотримання регламенту.

Проведена Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні та національні тенденції у галузі наук про життя» була насичена цікавими й змістовними доповідями, науковою дискусією.

Дякуємо всім організаторам за проведення даного заходу, можливість спілкуватися та ділитися досвідом.

Працюємо і віримо в нашу Перемогу! Все буде Україна!

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії

на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені

О. Майнової НУБіП України»,

викладач економічно-облікових дисциплін

Тетяна ЄВЕНКО

Read 129 times Last modified on Четвер, 06 квітня 2023 12:03