Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 29 березня 2023 09:11

Олімпіада з дисципліни «Лісові культури і лісомеліорація»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Однією із форм проведення оцінювання якості знань студентів являється проведення олімпіад з фахових дисциплін.

Для підготовки висококваліфікованих і компетентних спеціалістів лісового господарства посідають прогресивні форми навчання, які мотивують і стимулюють їх до навчання ще з більшою цікавістю. До такої форми позааудиторної роботи, яка дає можливість виявити знання та вміння студентів, визначити кращих знавців дисципліни є студентська предметна олімпіада, яка додає знань, а здобувачі освіти дізнаються та відкривають для себе щось нове, те, чим би ніколи не поцікавився у звичайному житті.

Також підготовка до олімпіади вчить бути терплячим та завзятим, адже певний матеріал зовсім нелегко засвоїти. Призові місця, зайняті на олімпіаді, додають впевненості у своїх знаннях, адже починаєш розуміти, що кмітливіший та розумніший за багатьох, що саме ти перейшов на інший рівень розуміння матеріалу. Як кажуть, побачивши результат, зробиш все, щоб побачити його знову. Тому таким важливим аспектом є олімпіада з фаху!

28 березня в коледжі проведено олімпіаду з дисципліни «Лісові культури і лісомеліорація» в якій взяли активну участь студенти групи Л-31 спеціальності 205 «Лісове господарство». Олімпіада з дисципліни проводилась у вигляді тестових та відкритих питань, а також виробничих ситуацій, які спрямовані на виявлення вміння застосовувати набуті знання в процесі вивчення дисципліни в практичній діяльності.

Всі учасники випробувань показали міцні та ґрунтовні знання з дисципліни, що показує їх цікавість опанувати нові прогресивні знання та підвищити свої компетенції для майбутнього фаху.

  

Найкращими за результатами олімпіади визнано роботи таких студентів:

І місце – Кушнір Владислав;

ІІ місце – Костирь Олеся;

ІІІ місце – Стовбуха Захар.

Вітаємо переможців і бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах!

 

 

Викладач технологічних

і лісотехнічних дисциплін

І.В. Кімейчук

Read 81 times