Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 28 березня 2023 17:13

Виховна година «ПРОТИДІЯ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУЛІНГУ»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

 

У сучасному світі  критичною залишається  проблема насильства  і, зокрема, булінгу – цькуванню та проявів агресії до особистості  з метою її приниження.  Булінг є актуальною соціально-педагогічною проблемою, яка стосується всіх учасників освітнього процесу та потребує постійних досліджень, пошуків шляхів його попередження і подолання. 

«Булінг»... Що це? З ким це може статися? Хто може стати булером? Яка відповідальність? Ці та інші питання було обговорено протягом виховної години зі студентами групи №1 ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБІП України» 28 березня. Крім того, висвітлено основні аспекти проблеми булінгу в закладах освіти, представлено нормативну базу для попередження та протидії булінгу, ознайомлено з видами булінгу та відповідальністю, яка наступає за фізичне та психологічне  насильство. В ході даного заходу  було проведено анкетування, опрацьовано вправи, спрямовані на вміння  проявляти та усвідомлювати  свої емоції,  розвивати навички самоаналізу, співпереживання, формування адекватної  самооцінки й толерантного  ставлення до інших.

Потрібно поважати свої права, права інших і вчитися співіснувати разом.  Адже, бути гарною людиною – це добра звичка!

   

Яна Соколовська, куратор групи №1

Read 101 times Last modified on Середа, 29 березня 2023 06:38