Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 22 березня 2023 13:43

«Криміналістика як наука: поняття, значення та теоретичні основи»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Гурткова діяльність охоплює всю освітньо-виховну роботу і спрямована на забезпечення потреб особистості у творчій самостійній діяльності за інтересами, стимулювання її творчого самовдосконалення та задоволення потреб молоді у професійному самовизначенні відповідно до своїх здібностей.

Стан правової свідомості і правової культури суспільства суттєво відстає від європейських стандартів, у зв’язку з цим виникає потреба посилення виховної ролі правової освіти, формування високого рівня правової культури студента, здатного до сприйняття інноваційних процесів у суспільстві. 22 березня проведено чергове засідання правового клубу «Феміда» на тему «Криміналістика як наука: поняття, значення та теоретичні основи». Саме криміналістика на основі своїх наукових досліджень та розробок пропонує оперативно-розшуковим працівникам, слідчим, експертам, суддям науково обґрунтовані та перевірені практикою засоби, прийоми та методи розкриття злочинів, розслідування та судового розгляду кримінальних справ.

Гуртківці ознайомились з основними елементами, історією криміналістики, основними засадами, формами, ознаками і класифікацією криміналістичної ідентифікації. Активно обговорили об’єкти і суб’єкти криміналістичної ідентифікації.

Актуальність тем правового клубу «Феміда» присвячені проблемам всебічного розвитку громадянської правосвідомості, задоволення потреби у правовій інформації, заохочення студентства до участі в будівництві демократичної, соціальної держави.

  

Ольга НАУМЕНКО, керівник правового клубу «Феміда»

Read 150 times