Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 22 березня 2023 12:44

Вибір професії - крок до успішного майбутнього

Written by
Rate this item
(0 votes)

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої цінності.

Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Обираючи професію, стараємося зважити всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряти його на себе».

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

22 березня викладачі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» Оксана МАЙДАНЮК та Наталія ХОМЕНКО  провели профорієнтаційну зустріч у Ярославській філії Бобровицького ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів, Пісківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Павла Григоровича Тичини.

Викладачі провели бесіди інформаційного характеру: розповіли здобувачам освіти про навчання у коледжі, його матеріально-технічну базу, спеціальності, умови вступу, наявність необхідної для абітурієнтів інформації на сайті коледжу. Здобувачі освіти ставили запитання та дискусували.

Чекаємо вас у якості наших абітурієнтів!!!

  

Read 79 times