Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 22 березня 2023 13:59

Звіт директора

Written by
Rate this item
(1 Vote)

22 березня 2023 року директор ВСП «Бобровицького фахового коледжу ім. О. Майнової НУБіП України» Андрій Матвієнко взяв участь в засіданні Вченої ради університету. На якій звітував про підвищення якості освітнього процесу та організації навчально-виховної роботи.

  

Співдоповідачами були: проректор з науково-педагогічної роботи Василь Шинкарук;  директор ВСП «Немішаївського фахового коледжу НУБіП України» Володимир Альохін, які проаналізували роботу колективу і надали рекомендації щодо якості організації освітнього процесу і визначили пріоритети підвищення якості освітніх послуг та організації навчального процесу в умовах воєнного стану.

Начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Олександр Санченко доповів про результати зрізів знань, анкетування студентів та звернув увагу на стан успішності і відвідування занять.

   

  У результаті наданих пропозицій Вчена рада вважає роботу директора ВСП «Бобровицького фахового коледжу НУБіП України» Андрія Матвієнка за 2022-2023 навчальний рік задовільною.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо наблизити Перемогу України та забезпечити майбутнє нашої країни!

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі

ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової

НУБіП України»

Тетяна ЄВЕНКО

 

 

 

Read 140 times Last modified on Середа, 22 березня 2023 17:16