Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 15 березня 2023 13:48

Участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференція «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти»

Written by
Rate this item
(0 votes)

15 березня викладачі та студенти коледжу взяли участь у «Міжнародній науково-практичній конференції «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти», яка проходила в Науково-методичному центрі вищої та передвищої освіти.

   

Основною метою конференції був обмін досвіду питань щодо впливу глобальних змін клімату на розвиток сільського господарства та визначення пріоритетних напрямів наукових досліджень щодо адаптації до змін клімату та зниження ризиків від екстремальних кліматичних явищ.

  

Учасники конференції обговорили питання загальносвітових та європейських тенденцій змін кліматичних та агрокліматичних умов, формування політики запобігання зміні клімату та адаптації до неї; вплив зміни клімату та екстремальних кліматичних явищ на розвиток сільського господарства; вплив зміни клімату на розвиток галузі тваринництва, технологій вирощування сільськогосподарських культур та напрями адаптації до них; удосконалення освітніх програм щодо врахування адаптації сільського господарства до кліматичних змін; просвітницька робота в закладах освіти в Україні з вищезазначених питань.

 

 

Викладачі циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін

Read 120 times