Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 15 березня 2023 13:23

VI Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Нові інформаційні технології управління бізнесом»

Written by
Rate this item
(2 votes)

15 березня викладачі комісії економічно-облікових дисциплін прийняли участь у VI Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом». Організатором якої є Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу всеукраїнська громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні в різних галузях економіки.

Компанії, що входять до Спілки, можуть допомогти користувачам в підборі технологій для вирішення будь-яких бізнес-задач, надати послуги з впровадження та супроводу інформаційних систем для управління та обліку. Це висококваліфіковані команди з великим досвідом роботи на ринку автоматизації, які мають чимало реалізованих успішних проектів, багато хто працює понад 20 років.

На сьогодні близько 300 закладів освіти різних рівнів акредитації з усієї України проводять навчання студентів з використанням систем автоматизації бізнесу. Програмні продукти та технології систем автоматизації бізнесу широко використовуються в навчальній, науковій, адміністративній діяльності, для автоматизації управління та обліку навчальних закладів всіх рівнів. Багато закладів освіти мають великий досвід їх ефективного використання.

  

Конференція направлена на підвищення кваліфікації викладачів та престижу викладацької діяльності, всебічне інформування щодо нових тенденцій у сфері використання систем автоматизації бізнесу та їх інтеграції в освітній процес, розширення знань та поглиблення навичок у роботі з такими системами.

На конференції викладачі мали змогу ознайомитись з актуальними питаннями та перспективами підготовки фахівців економічних і технічних спеціальностей в умовах воєнного стану; підвищення кваліфікації викладачів, які готують спеціалістів з автоматизації бізнесу; організацією форм співпраці бізнесу та закладів освіти; розвиток інноваційної лінійки рішень BAS (Business Automation Software); технологіями організації навчального процесу по продуктах лінійки BAS; методології підготовки фахівців по розробці, впровадженні та використанні інформаційних систем; підготовка користувачів у корпоративних впровадженнях, актуальними задачами виховання культури використання ліцензійного софту.

  

Ольга НАУМЕНКО, методист відділення

 

Read 87 times