Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 08 березня 2023 13:51

Засідання предметного гуртка «Технолог».

Written by
Rate this item
(0 votes)

       8 березня відбулося засідання предметного гуртка «Технолог» на тему: «Досвід організації виробництва продукції птахівництва на МХП ТОВ «Вінницька птахофабрика». «Вінницька птахофабрика» - найбільше підприємство агрокомплексу «МХП» в Україні та Європі, яке зайняте в галузі  виробництва комбікормів, продукції   птахівництва, переробки і виготовлення м’ясної продукції. Воно скла дається з п’яти філій, серед яких: «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів», «Птахокомплекс», «Переробний комплекс», «Комунальний комплекс» та ВП «Біогаз Ладижин». Керівником ТОВ «Вінницька птахофабрика » («Птахокомплексу» ) є Руслан Волков. Власником агрохолдингу «МХМ» являється Юрій Анатолійович Косюк, який постійно ділиться своїми планами та намірами щодо напрямків руху компанії, результатами її фінансової діяльності.

   Члени гуртка «Технолог» ознайомилися з історією створення ТОВ «Вінницька птахофабрика», її виробничо-економічними показниками діяльності. Цікавим були виступи гуртківців щодо досвіду організації роботи цеху інкубації на птахофабриці, який щодня  випускає 1 млн. курчат. На підприємстві розташовано 722 приміщення, в кожному з яких вирощується по 55 тис. курчат. Кожного дня на підприємстві передбачено посадку на вирощування 1 млн. голів птиці і майже стільки ж відправляється на забій. Тобто інкубаційний цех і цех забою птиці працюють синхронно. Важливим елементом в організації ефективної роботи інкубаційного цеху є відбір яєць , придатних для інкубації. На засіданні предметного гуртка студенти успішно набували умінь і навиків щодо оцінки якості інкубаційних яєць. Цікавим був виступ щодо досвіду утримання молодняку  птиці у МХП в процесі його вирощування. Загалом у МХП птицю вирощують підлоговим методом. Це по-перше, гуманно , по-друге - дає якісніший продукт , адже птиця за таких умов здоровіша.

   

 

Керівник гуртка   Матвєєв Л.Л.

 

 

 

 

 

 

Read 82 times