Якщо друг у тебе є –
Життя радісним стає.
Разом можна все зробити,
То ж без друга не прожити.
11 червня для студентів групи №4 було проведено виховну годину присвячену дружбі.
Здобувачі освіти сформували поняття про справжню дружбу, уміння правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати; поповнили знання правилами дружби; навчилися цінувати дружбу та друзів; виробили якості, що сприяють дружбі, а саме: доброзичливість, бажання допомагати, почуття вдячності, чесності, щирості, толерантності.
Дружба - це одне з найбільших багатств людини. Цінуйте друзів!
![](/images/IMG_56791.jpg)
![](/images/fdIMG_56641.jpg)
![](/images/IMG_56751.jpg)
![](/images/IMG_56681.jpg)
![](/images/IMG_56741.jpg)
![](/images/IMG_56701.jpg)
Куратор Інна Омельченко