Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Субота, 08 червня 2024 08:39

Неповторні миті зустрічі через роки.

Written by
Rate this item
(0 votes)

      Зустріч випускників, це унікальна можливість зупинитися на мить, кинути погляд на минуле, віддати належне здобуткам, зробити висновки, замислитися над майбутнім. У нашому коледжі вона відбувається за традицією в другу суботу червня. Ось і цього року,саме 8 червня в актовій залі ВСП ,, Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України,, відбулася зустріч випускників ювілейних років випуску.

Цьогоріч на урочистість завітали випускники з різних міст і областей України, які покинули стіни рідного коледжу 45, 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10 та 5 років тому.

      З вітальним словом до випускників минулих років звернувся директор коледжу Андрій Матвієнко: «Наш навчальний заклад має велику історію та славні традиції і варто зауважити, що творять цю історію студенти та випускники нашого навчального закладу.

        Приємно, що любов до рідної alma mater об’єднує нас. Спливає час і з його плином все більш цінними стають теплі дружні стосунки, щирість спілкування та взаєморозуміння. Щоб примножувати наші традиції, ми прагнемо не втрачати зв’язок ні з одним випускником. Шановні випускники, пам’ятайте, Ви завжди бажані гості в рідному коледжі», – такими словами звернувся до присутніх директор коледжу.

         Гостей вітали концертною програмою студенти та викладачі ВСП ,,Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України,,.

      Через роки випускники пронесли теплі спогади про час навчання в коледжі, щасливі й непрості студентські будні, веселі дні в гуртожитку. Поділились своїми споминами та розповіли про своє особистісне та кар’єрне становлення.

Випускники з вдячністю згадують викладачів, які дали їм не тільки знання, а й виховали в них Людину.

       Зустріч випускників стала чудовою можливістю для людей, які колись разом навчалися, знову зблизитися, поділилися своїми досягненнями та згадати ті щасливі роки, проведені в стінах рідного навчального закладу.

Святкування продовжилося у неформальній атмосфері: гості свята прогулювалися рідним - проте оновленим коледжем, його затишною територією, фотографувалися та спілкувалися зі студентами та викладачами, відчули той самий зв'язок поколінь.

                      

к.е.н., завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВСП ,,Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України,

викладач економічно-облікових дисциплін.

Тетяна ЄВЕНКО

Read 35 times Last modified on Субота, 08 червня 2024 11:46