Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 29 травня 2024 12:52

Ніна Лемеш: візит Олімпійської легенди до студентів Бобровицького коледжу

Written by
Rate this item
(0 votes)

29 травня відбулась зустріч з першою заступницею голови Чернігівської обласної ради та головою відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Ніною ЛЕМЕШ.

Під час зустрічі Ніна Лемеш у своїй презентації ознайомила студентів з історією, традиціями Олімпійських ігор, видами спорту, в яких змагаються спортсмени, та Олімпійським прапором.

     

Учасниця трьох зимових олімпійських ігор чемпіону Європи, срібної та бронзової призерки Олімпіад, біатлоністка Ніна ЛЕМЕШ нагородила активних студентів спортивних змагань коледжу грамотами, медалями та цінними подарунками.

 

 

В ході зустрічі Андрій МАТВІЄНКО ознайомив з матеріально – технічною базою навчального закладу, яка відіграє надзвичайно велику роль у підготовці кваліфікованого фахівця: навчальними кабінетами, бібліотекою, тренажерним та спортивним залом, їх оснащенням, лазерним тиром, стадіоном, який є дуже популярним місцем заняття спортом, відпочинку і корисного проведення дозвілля здобувачів освіти, укриттями.

  

 

На згадку про зустріч Ніна ЛЕМЕШ подарувала видання Національного олімпійського комітету України - «Олімпійський рух в Україні: історія та сучасність», з побажанням успіхів та досягнення олімпійських п’єдесталів у житті коледжу.

 

Зустріч залишила багато позитивних емоцій і незабутніх вражень.

Ольга НАУМЕНКО, методист відділення

Read 67 times