Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 29 травня 2024 12:07

Захист звітів з переддипломної практики

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Заключною ланкою практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти є проходження переддипломної практики. Вона є завершальним етапом навчання та проводиться на випускному курсі з метою узагальнення та вдосконалення здобутих знань, практичних умінь і навичок, оволодіння професійним досвідом та готовності до самостійної професійної діяльності. В ході практики професійні знання, уміння і навички творчо реалізуються для прийняття самостійних рішень.

29 травня відбувся захист звітів з переддипломної практики студентів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Студенти проходили практику в фінансових та банківських установах, страхових компаніях, тощо.

Здобувачі фахової передвищої освіти у повному обсязі виконали програму практики та успішно захистили звіти, показавши достатній рівень знань теоретичного матеріалу та високий ступінь набуття практичних навичок роботи за спеціальністю. Отриманий досвід є хорошим стартом для подальшого професійного становлення майбутніх фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування.

Вітаємо здобувачів освіти з успішним завершенням ще одного важливого етапу навчання. Бажаємо подальших успіхів і звершень!

        

Оксана МАЙДАНЮК,

керівник практики

Read 91 times