Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 21 травня 2024 08:43

Навчальна практика як обов’язкова форма здобуття освіти фінансистів!

Written by
Rate this item
(0 votes)

Відбулась навчальна практика з дисципліни «Фінанси підприємства в студентів III курсу, групи Ф-31 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», яка є завершальною складовою навчального процесу підготовки фахових молодших бакалаврів. Вона спрямована на закріплення, поглиблення та розширення знань здобувачів фахової передвищої освіти  у галузі фінансів підприємства.

Під час практики здобувачі фахової передвищої освіти ознайомились з теоретичними та практичними основами становлення і розвитку підприємництва в Україні, вивчили фінанси підприємств з виділенням сфер фінансових відносин та їх ланок; закріпили знання про джерела формування фінансових ресурсів; розглянули склад і структуру грошових надходжень підприємства та методики розрахунку фінансових результатів від різних видів діяльності; вивчили склад та структуру активів підприємства; ознайомились з порядком кредитування підприємств; оволоділи методикою визначення ймовірності банкрутства підприємств; здійснили оцінку фінансового стану підприємства за різними показниками.

Студенти підготували реферативні та презентаційні матеріали з певних наукових питань, заповнили звіт-щоденник з навчальної практики.

Здобувачі освіти в повному обсязі  виконали програму практики та успішно захистили звіти-щоденники, показавши  достатній рівень знань теоретичного матеріалу та практичні навички за фахом.

Нехай отримані знання в подальшому реалізуються у гарних професійних досягненнях.

     

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії

на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені

О. Майнової НУБіП України»,

викладач економічно-облікових дисциплін

Тетяна ЄВЕНКО

 

Read 58 times Last modified on Вівторок, 21 травня 2024 09:10