Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Понеділок, 20 травня 2024 10:56

Зустріч зі стейкхолдером в рамках обговорення ОПП 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

Written by
Rate this item
(0 votes)

Формулюючи стратегічні цілі, напрямки та інноваційні програми навчання у коледжі, а також працюючи над оновленням та вдосконаленням освітньо-професійної програми та навчального плану підготовки здобувачів фахової передвищої освіти  за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» педагогічні працівники фокусують увагу  студентів на прагненні готовності до змін, здатності на високому професійному рівні вирішувати навчальні задачі, бути зацікавленими в підвищенні ефективності результатів своєї праці та особистої кваліфікації.

Важливе значення для формування спеціальних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями. 

З метою обговорення, моніторингу якості та сучасності освітньо-професійної програми освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра зі спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва 17 травня в стінах коледжу відбулась зустріч робочої групи та студентства з представником господарства-партнера СП ТОВ «Нива Переяславщини», головним технологом з тваринництва Андрієм КЛИМЕНКОМ.

Учасниками зустрічі було відмічено, що компетентності, які визначені програмою спрямовані на формування конкурентоспроможного фахівця, з високою професійною кваліфікацією, методичним i дидактичним досвідом, здатністю розв'язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час виконання своїх професійних обов’язків, а отже мають практичний характер.

Андрій КЛИМЕНКО зазначив, що структура освітньо-професійної програми дозволяє здобувачам освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра отримати індивідуальний набір знань шляхом представленої частини вибіркових дисциплін, а також позитивною особливістю ОПП Технологія виробництва i переробки продукції тваринництва є блок практичної підготовки у вигляді виконання курсових робіт, навчальних та виробничих практик.

Члени робочої групи, викладачі циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін щиро вдячні за співпрацю та цінні рекомендації щодо вдосконалення освітньо-професійної програми.

 

Валентина ФІЛАТОВА, керівник робочої групи

Read 55 times Last modified on Понеділок, 20 травня 2024 11:50