Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 03 травня 2024 06:10

Проведення відкритого засідання гуртка «Механізатор»

Written by
Rate this item
(0 votes)

В навчальному процесі підготовки фахових молодших бакалаврів із спеціальності «Агрономія» викладачі спеціальних дисциплін  застосовують різні форми і методи набуття та контролю знань, в тому числі і гурткову роботу. Проведення гурткової роботи стимулює розвиток пізнавальної діяльності студентів, сприяє засвоєнню і закріпленню навчального матеріалу.

            1травня було проведено відкрите засідання гуртка «Механізатор». Студенти-гуртківці Береговець Роман, Довгопол Вадім, Кущ Владислав та Орленко Максим підготували змістовні презентації про мотоблоки та мінітрактори українського і зарубіжного виробництва, які використовуються в приватних господарствах України. Присутні студенти та викладачі з інтересом заслухали інформацію. Після підведення підсумків та отримання завдань на наступне засідання, керівник гуртка Володимир Сковорода запропонував присутнім переглянути музичний кліп про мотоблок.

 

 

                          Керівник гуртка  Сковорода В.М.

Read 66 times