Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 02 травня 2024 11:32

Найпатріотичніша історично-розважальна гра «Я люблю Україну»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

2 травня в рамках тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін відбулася найпатріотичніша гра про нашу нескорену країну – «Я люблю Україну»
Любити свою країну можна по-різному: і з висоти політичного росту, і просто – кожного дня, тому що ми тут живемо, тому що тут жили наші дідусі і бабусі, і тому, що доля подарувала нам шанс народитися саме тут, в Україні.
Історично-розважальна гра посилила бажання пізнавати цікаве про Україну та активізувала прагнення бути свідомим громадянином України і її патріотом.
Команда «Синіх» (група № 1, капітан команди – Святослав Павелко) та команда «Жовтих» (група № 4, капітан команди – Поліна Кушнір) завзято змагались, відповідаючи на запитання про історію, культуру, мистецтво, традиції, відомих українських людей.
Учасники гри та глядачі щоразу відкривали для себе чимало цікавих фактів та неочікуваних моментів.
Україна – сильна і незалежна держава з світлим майбутнім. Українці мають чим пишатися. Відтак, кожен з нас може гордо промовити: «Я люблю Україну!»

 

 

Викладач Інна Омельченко

Read 62 times Last modified on П'ятниця, 03 травня 2024 06:10