Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 07 березня 2023 06:48

***

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Гуртожиток – це другий дім, тому потрібно підтримувати порядок, побутовий комфорт і естетику кімнати, території гуртожитку, берегти його і підтримувати чистоту! 

06.03.2023 було проведено збори з мешканцями гуртожитку на яких студентам було нагадано  про правила проживання в гуртожиткупро обов’язкове дотримання правил техніки безпеки, пожежної безпеки при користуванні електричними і газовими плитами, тощо.

     Звернули увагу, що кожен мешканець повинен підтримувати чистоту і порядок у житлових кімнатах, місцях загального користування, брати участь у всіх інших видах робіт пов’язаних із самообслуговуванням. Наголосили, що необхідно дбайливо ставитись до приміщень, обладнання, майна гуртожитку, в першу чергу до меблів, економно витрачати електроенергію.
     Також особливу увагу приділили роз’ясненню студентам про дотримання належної поведінки, а саме забороні приносити і вживати спиртні напої та наркотичні засоби, палити в житлових, робочих кімнатах та місцях загального користування, з’являтися в гуртожитку у стані алкогольного сп’яніння. 

Було також наголошено про правила поведінки під час воєнного стану, а саме алгоритм дій під час повітряної тривоги!!!

  

Вихователь гуртожитку                                 Ольга ХУРТЕПА

Read 93 times