Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 02 квітня 2024 11:52

Риси та якості фахівця

Written by
Rate this item
(0 votes)

Наш бурхливий час, коли економіка набирає обертів,  вимагає енергійних і багатогранних професій. До таких належить одна з найбільш високооплачуваних та складних спеціальностей – менеджмент.

Про те, хто ж такий менеджер, які риси та якості фахівця даної професії,  і чи кожна людина може працювати за цією спеціальністю, 02 квітня 2024 р. аналізували та розповідали на виховній годині студенти групи М-31.

 

Свій час потребує свого лідера. На кожному етапі розвитку організації виникає потреба в різних менеджерах, які мають різні особливості характеру.

Як довели студенти, крім комунікативних здібностей в сучасному менеджменті, особливого значення набуває творчий підхід до справи. Менеджер завжди має бути особистістю, мати спеціальні знання і володіти здібністю використовувати їх у повсякденній роботі управління організацією.     Здібності до керівництва обумовлені наявністю таких особистих цінностей і чітких особистих цілей, як: здатність управляти самим собою, уміння навчати і розвивати підлеглих, формувати ефективні робітничі групи, бачити перспективи та реалізовувати їх. І звичайно, це стратегічне мислення.   Відомий хокеїст Вейн Дуглас Грецкі на питання щодо секрету свого успіху відповів: «Я завжди бачу, де має бути шайба й встигаю на місце за секунду до неї».

  

 

Тож, якщо ви відчуваєте у собі цей потенціал – на вас чекає цікава і перспективна професія!

   

                                                                    Лідія БЕРЕЗАН, куратор групи

Read 82 times