Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 29 березня 2024 08:30

Участь у засіданні ОМО викладачів філологічних дисциплін ЗФПО Чернігівської області

Written by
Rate this item
(0 votes)

28 березня 2024 року Наталія СУЛІМЕНКО, викладач філологічних дисциплін, взяла участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін ЗФПО Чернігівської області, яке відбулося на платформі Zoom.

Учасників заходу привітала голова методичного об’єднання Валентина ЮЩЕНКО, яка підбила підсумки роботи за 2023-2024 н.р., окреслила завдання та основні концепти, які будуть спрямовані на підвищення якості навчання та методичної роботи у майбутньому.

Директор КЗ «Обласний центр народної творчості» Чернігівської обласної ради Надія ЗАВАЛІНА представила ініціативу «Ментальне здоров'я молоді під час воєнного конфлікту: виклики, ресурси та стратегії підтримки».

Тетяна ДОРОЖКО, викладач вищої категорії, викладач-методист КЗ «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж»  Чернігівської обласної ради, виступила з цікавою доповіддю на тему «Стратегії та методи підвищення читацької компетентності студентів: практичний досвід та рекомендації».

Ірина МИХАЙЛЕНКО викладач вищої категорії, викладач-методист КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради, високо оцінила спільну роботу членів методичного об'єднання. Вона відзначила активну участь понад 200 представників філологічно-педагогічної спільноти у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мова й література у вимірах сьогодення: мовознавчий та лінгводидактичний аспекти», яка відбулася 21 лютого 2024 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

Наталія ГРОНА, доктор педагогічних наук, доцент, викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка, висловила впевненість у тому, що спільна робота з такою відмінною командою фахівців у галузі філології забезпечить не лише високу якість навчання та досліджень, але й сприятиме розвитку нових ідей та інновацій у галузі освіти.

Засідання обласного методичного об’єднання філологічних дисциплін стало важливою платформою для обміну ідеями та досвідом, що сприятиме підвищенню професійного рівня викладачів та покращенню якості освіти в Чернігівській області.

   

 

Наталія СУЛІМЕНКО, викладач філологічних дисциплін

Read 103 times Last modified on П'ятниця, 29 березня 2024 11:01