Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 20 березня 2024 13:00

Участь у конференції «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Global Money Week – щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.

         У цей час в різних країнах світу та в Україні проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, змагання і конкурси, спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

         20 березня здобувачі освіти випускних курсів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 071 «Облік і оподаткування» взяли участь у конференції «FinLit Forum: розвиток фінансової  грамотності в шкільній освіті», організатором якої є Національний банк України спільно з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Міністерством освіти і науки України за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкого бізнесу».

Спікери заходу презентували напрацювання фінансових регуляторів в сфері фінансової грамотності дітей та молоді, ознайомили з успішним міжнародним досвідом впровадження фінансової грамотності в закладах освіти, а також обговорили питання розвитку фінансової грамотності в освіті України.

Отже, фінансова грамотність є ключовою навичкою, яка дасть можливість здобувачам освіти забезпечити собі успішне життя та кар'єру. Розуміння фінансів допоможе їм краще управляти своїми фінансами, зменшити ризики та досягти фінансового благополуччя. У сучасному світі варто бути обізнаним споживачем фінансових продуктів.

   

 

      

 

Леся МОВЧУН, Оксана МАЙДАНЮК

викладачі економічно-облікових дисциплін

Read 104 times Last modified on Середа, 20 березня 2024 13:04