Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 20 березня 2024 11:42

Віртуальна мандрівка в режимі реального часу «Православні святині українського народу»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Що може бути цікавіше подорожі? У нiй людина знаходить себе і переосмислює все своє життя. Подорож — це натхнення для нових починань.

20 березня відбулося онлайн засідання гуртка «Історія та сучасність». Гуртківці здійснили віртуальну екскурсію в режимі реального часу православними святинями України. Адже, церкви та собори сьогодні - це не лише центри паломництва, а й історико-культурна спадщина, а деякі з них є справжніми витворами мистецтва та архітектури.

Віртуальний тур дав можливість дізнатися про православні святині більше. Завдяки 360 градусним панорамам ми разом оглянули будівлі церков зовні та пройшлися по навколишній території, зашли всередину і оглянули внутрішнє оздоблення і старовинні ікони.

Аудіосупровід не тільки розповів про цінність та особливість храмів, але й дозволив поринути в атмосферу спокою та церковного затишку.

Звичайно, віртуальне не замінить реального, проте в такий складний період віртуальні мандрівки мають на меті збереження та популяризацію історичної та культурної спадщини України.


 

Викладач історії Інна Омельченко

Read 79 times