Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Понеділок, 18 березня 2024 10:51

Курсова робота - зорієнтований пошук, обґрунтування та вирішення поставлених завдань з фахових дисциплін в підготовці майбутніх фахівців лісового господарства.

Written by
Rate this item
(0 votes)

Бобровиччина – одна з лісистих частин території  Чернігівської  області , де зосереджено її основні лісосировинні ресурси. Це територія , яка відзначається  мальовничими ландшафтами і багатими природними ресурсами, високим промисловим і рекреаційним потенціалом, розвинутим сільськогосподарським виробництвом.

Лісу завжди потрібний мудрий і дбайливий господар. Саме тому професія лісівника користується народною повагою.

Важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців лісового господарства є дослідна та самостійна робота, яка включає написання курсової роботи з фахових дисциплін.  З одного боку це  дозволяє реалізувати на практиці знання та навички, набуті під час вивчення фахових  дисциплін навчального плану, з іншого – зорієнтована на власний пошук рішень поставлених завдань студентам.

18 березня відбувся захист курсових робіт в групі Л-41 спеціальності 205 Лісове господарство з дисципліни  Лісівництво.

 Всі здобувачі освіти відповідально виконали цю роботу, під час захисту знайомили з особливостями  природних умов району, лісгоспу: рельєфом, ґрунтами, кліматичними  та гідрологічними  умовами. Проводили аналіз основних показників, що характеризують лісовий фонд лісництва (розподіл загальної площі за категоріями земель) та площу, вкриту лісом (породи, бонітети, запаси, повноти, типи лісу). Проаналізували вікову структуру лісового фонду, обґрунтували доцільність проведення рубок у лісових насадженнях.

Захист курсових робіт має велике значення, оскільки дає студентам досвід публічних виступів. Окрім того, захищаючи курсову роботу, студент  навчається всебічно обґрунтовувати запропоновані шляхи розв’язання завдань.

 Бажаємо студентам наполегливості та наснаги в оволодінні професійними якостями фахівця лісового господарства.

     

   

Олена КУЧЕРЯВЕНКО, викладач

 

Read 77 times Last modified on Понеділок, 18 березня 2024 11:51